Artykuły PPC24

Podstawowe informacje związane z deratyzacją, dezynfekcją i dezynsekcją. Jeśli jesteście zainteresowani zapoznaniem się z nowoczesnymi metodami walki i ochrony przed szkodnikami to jest własnie miejsce dla Was.

Zamgławianie dezynfekcyjne i dezynsekcyjne

Proces zamgławiania to idealna metoda dezynfekcji i dezynsekcji. Tego typu usługę stosuje się podczas odkomarzania i dezynfekcji fermy drobiu. więcej »

Wsza odzieżowa

Wszawica odzieżowa to problem głównie ludzi bezdomnych. Spotykana jest również jednak w zadbanych domach i czystych szafach. więcej »

Dezynfekcja linii pojenia

Dezynfekcja linii pojenia niezwykle ważnym etapem dezynfekcji kurnika. Każdy własciciel hodowli wie jak ważne dla zwierząt jest posiadanie czystego wodopoju. więcej »

Monitoring szkodników

Zakończył się okres wakacyjny i coraz częsciej zauważamy obniżenie temperatury. To czas aby podjąć odpowiednie srodki w celu ochrony budynków, przed gryzoniami. więcej »

Ozonowanie klimatyzacji w samochodzie

Rozpoczyna się okres zwiększonych upałów dlatego zaczniemy coraz częściej korzystac z klimatyzacji - grzyby w jej wnętrzu są niebezpieczne! więcej »

 

   1    2    3    4   >>   Ostatnia strona

Grupa PPC

Grupa Professional Pest Control to zespół wyselekcjonowanych firm DDD świadczących usługi na najwyższych poziomie w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji oraz usług niestandardowych jak sprzątanie po zgonach, fumigacji, zabezpieczanie obiektów przed ptakami, odławianie i zwalczania dzikich zwierząt. Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Toruń, Grudziądz, Brodnica, Iława, Ostróda, Mińsk Mazowiecki, Płońsk, Płock, Włocławek, Ciechanów.